Opis

Prowadzimy firmę o nazwie Electrotec. Nasza siedziba znajduje się w Lęborku, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się sprzedawaniem różnego rodzaju urządzeń oraz środków przeznaczonych do sprzątania. Funkcjonujemy w branży już od kilku lat, co przekłada się na spore doświadczenie.

W naszej ofercie znaleźć możecie Państwo środki czystości oraz urządzenia do sprzątania, które zdecydowanie ułatwią utrzymywanie odpowiedniego porządku w pomieszczeniach czy budynkach. Produkty sprzedajemy przede wszystkim firmom sprzątającym, myjniom samochodowym, lokalom gastronomicznym i instytucjom publicznym.

Możemy zaoferować Państwu odkurzacze do sprzątania na sucho oraz mokro. Urządzenia te umożliwiają usunięcie kurzu z zabrudzonych powierzchni, pranie dywanów i wykładzin, a także odpowiednie sprzątanie wnętrz samochodowych. Proponujemy również automaty czyszczące do podłóg, szorowarki, zamiatarki i myjki ciśnieniowe.

Dostarczamy także produkty i urządzenia do hoteli. Zaliczamy do tego wózki dla pokojowych, suszarki łazienkowe, automatyczne dozowniki mydła, metalowe pojemniki na papier, a także wózki do bielizny. Nasi pracownicy chętnie pomogą przy wyborze odpowiednich produktów.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z hurtownią Electrotec z Lęborka!

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Electrotec Sp. z o.o.

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z oferty hurtowni lub usług transportu? W takim razie dokonaj oceny usługi i skomentuj ją. Lot samolotem przebiegł sprawnie i na czas? Skorzystałeś z pomocy agencji celnej? Pomóż innym znaleźć specjalistę w zakresie handlu hurtowego, transportu, spedycji i logistyki. Sprawdź ofertę firmy lub skomentuj jej usługę. Odkryj najlepsze oferty firm, które działają w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię