Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni Fresh Fruits! W Chodnowie w województwie łódzkim od 2015 roku skupujemy warzywa i owoce, sortujemy je i przechowujemy. Starannie pakujemy żywność i przewozimy ją do sklepów, restauracji i zakładów przetwórstwa spożywczego.

We Fresh Fruits oferujemy skup i sprzedaż owców i warzyw polskich i zagranicznych, w tym sezonowych. W przypadku owoców polecamy m.in. truskawki, borówki, maliny, jeżyny, wiśnie, czereśnie, agrest i porzeczki czerwone oraz czarne. Mamy też:
  • jabłka,
  • gruszki,
  • śliwki,
  • arbuzy,
  • melony,
  • mandarynki.
Warzywa, za które płacimy i które później sprzedajemy to ziemniaki, buraki, ogórki, pomidory i papryka czerwona, zielona oraz żółta. Polecamy również cebulę czerwoną i żółtą, natkę i korzeń pietruszki, koper, słonecznik, bób, brokuły, kalafiory, rzodkiewki, liczne odmiany kapusty i wiele więcej.

Dodatkowych informacji o ofercie udzielamy telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy do kontaktu i zakupów we Fresh Fruits.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Fresh Fruits Dominik Dobrosz

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z oferty hurtowni lub usług transportu? W takim razie dokonaj oceny usługi i skomentuj ją. Lot samolotem przebiegł sprawnie i na czas? Skorzystałeś z pomocy agencji celnej? Pomóż innym znaleźć specjalistę w zakresie handlu hurtowego, transportu, spedycji i logistyki. Sprawdź ofertę firmy lub skomentuj jej usługę. Odkryj najlepsze oferty firm, które działają w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię