Gospodarstwo Rolne Stanisław Kuduk

Owoce, warzywa - hurt woj. dolnośląskie

59-720 Warta Bolesławiecka 62

Opis

Stanisław Kuduk prowadzi gospodarstwo rolne w Warcie Bolesławieckiej, w województwie dolnośląskim. Na rynku funkcjonujemy od 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą warzyw własnej produkcji.

Głównie uprawiamy ziemniaki. W ofercie mamy wiele odmian, dlatego nasze ziemniaki można wykorzystywać na wiele sposobów. Można zaopatrzyć się u nas w ziemniaki odpowiednie do wyrobu frytek czy chipsów. Dysponujemy również odmianą nadającą się do pieczenia.

W ofercie mamy również soczystą marchew i świeżą cebulę. Natomiast oferowane przez nas buraki stanowią niezastąpione źródło witamin i żelaza. Uzupełnienie oferty stanowią groszek cukrowy i słodka kukurydza.

Na życzenie sprzedajemy warzywa obrane. Myte ziemniaki zachowują 100% swoich właściwości. Tę dodatkową usługę kierujemy przede wszystkim do osób działających w przemyśle gastronomicznym. Jest to idealne rozwiązanie dla restauracji. Dostawa obranych, gotowych do obróbki warzyw pozwala na zaoszczędzenie energii i czasu.

Do kontaktu zachęcamy wszystkich, którzy cenią sobie terminowość i wysoką jakość produktów.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Gospodarstwo Rolne Stanisław Kuduk

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z oferty hurtowni lub usług transportu? W takim razie dokonaj oceny usługi i skomentuj ją. Lot samolotem przebiegł sprawnie i na czas? Skorzystałeś z pomocy agencji celnej? Pomóż innym znaleźć specjalistę w zakresie handlu hurtowego, transportu, spedycji i logistyki. Sprawdź ofertę firmy lub skomentuj jej usługę. Odkryj najlepsze oferty firm, które działają w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię