Opis

Interhurt to hurtownia artykułów biurowych i szkolnych, którą prowadzimy od 2001 roku. Znajdziesz nas w Zgorzelcu, na terenie województwa dolnośląskiego. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową.

Oferujemy duży wybór produktów, które swoje zastosowanie znajdą w każdym biurze, szkole i domu. Skompletujesz z nami także wyprawkę szkolną oraz wyposażysz pomieszczenia biurowe. W naszej ofercie można znaleźć tysiące produktów z takich sekcji jak:
  • artykuły biurowe,
  • galanteria biurowa,
  • artykuły higieniczne,
  • środki czystości,
  • prezentacja wizualna i obsługa konferencji,
  • wyposażenie biur,
  • sprzęt i urządzenia biurowe.
Kupisz u nas zarówno zszywacze, długopisy i inne produkty kreślarskie, jak i meble do biura, regały, niszczarki do papieru i wiele innych. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, co przekłada się na ich jakość.

Uzupełnieniem naszej oferty są akcesoria komputerowe. Znajdziesz u nas duży wybór klawiatur, myszek, płyt CD, toreb na laptopy i nie tylko. Mamy również środki czystości do ekranów i klawiatur oraz nośniki danych o różnej pojemności.

Pełna oferta dostępna jest na stronie naszego sklepu internetowego.

Zapraszamy na zakupy stacjonarne i online do hurtowni Interhurt.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Interhurt Sp. z o.o.

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Jesteś zadowolony z oferty hurtowni lub usług transportu? W takim razie dokonaj oceny usługi i skomentuj ją. Lot samolotem przebiegł sprawnie i na czas? Skorzystałeś z pomocy agencji celnej? Pomóż innym znaleźć specjalistę w zakresie handlu hurtowego, transportu, spedycji i logistyki. Sprawdź ofertę firmy lub skomentuj jej usługę. Odkryj najlepsze oferty firm, które działają w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię